Kalendář 

Semináře 2024

Víkendová škola Čchi-kung a Tai-či 2024

I. lednový víkend 27. - 28.

II. březnový víkend 2.- 3.

III. dubnový víkend 6.- 7.

Více...


Nadcházející rok DRAKA 2024

Dle čínského lunárního kalendáře převezme 10. února 2024 vládu DRAK a element Vody vystřídá element Dřevo, tedy "Dřevěný Drak" a bude trvat do 28.1. 2025

DRAK je spojen s elementem Ohně, element roku Dřevo by tedy měl celkově podpořit DRAKA a dodat mu energii :) Drak je považován za symbol štěstí, radosti, lásky a zároveň za mocného a silného vládce, který dokáže vše uvést na pravou míru.

Čínský horoskop tak předpovídá celkově pozitivní změny a pozitivní energii roku 2024, která by se měla dotknout každého z nás.Přejeme všem krásné prožívání v roce Vodního Králíka 2023

Ať se vyplní předzvěsti kvalit, které by nám Zajíc (Králík) měl přinášet... Celkové zklidnění po předešlém náročném roce, více lidské empatie, rodinného štěstí a pospolitosti ve společnosti. Dařit by se mělo i osobnímu růstu, meditaci a soustředění se na sebe. :)

Dle čínského lunárního kalendáře od 21. ledna přejal vládu, od Vodního Tygra s Yang energií roku,  Vodní Zajíc (Králík) s Yin energií roku 2023.
Dle čínského lunárního kalendáře od 21. ledna přejal vládu, od Vodního Tygra s Yang energií roku, Vodní Zajíc (Králík) s Yin energií roku 2023.
Čínský zvířetník se symboly pěti prvků-živlů.
Čínský zvířetník se symboly pěti prvků-živlů.